Frontify Assets (1.0.5) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Image
pl: Obraz

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: The path '@uri' is invalid.
pl: Ścieżka '@uri' jest nieprawidłowa.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
pl: Krótki opis, który jest wyświetlany jeśli obraz nie został załadowany. Jest używany przez czytniki ekranu i poprawia dostępność.
