Frontify Assets (2.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Image
fi: Kuva

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
