Frontify Assets (2.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Image
sk: Obrázok

en: File name
sk: Názov súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Debug
sk: Ladenie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
