Frontify Assets (2.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Image
cs: Obrázek

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Debug
cs: Ladění

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
cs: Stručný popis obrázku používaný čtečkami a zobrazený, pokud se obrázek nestáhne. Důležité pro přístupnost.
