Frontify Assets (2.0.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Image
da: Billede

en: Client ID
da: Klient ID

en: File name
da: Filnavn

en: File size
da: Filstørrelse

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: File Mime Type
da: Fil MIME-type

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: The path '@uri' is invalid.
da: Stien '@uri' er ugyldig.
