Frontify Assets (2.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
