Frontify Assets (2.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
