Frontify Assets (2.0.2) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Image
no: Bilde

en: File Size
no: Filstørrelse

en: File name
no: Filnavn

en: File size
no: Filstørrelse

en: Original image
no: Originalt bilde

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Debug
no: Feilsøk

en: File Name
no: Filnavn

en: Alt text
no: Alternativtekst

en: Image style
no: Bildestil

en: None (original image)
no: Ingen (originalt bilde)

en: Image style: @style
no: Bildestil: @style

en: Configure Image Styles
no: Sett opp bildestiler

en: The path '@uri' is invalid.
no: Banen '@uri' er ugyldig.

en: Use local images for reusable media.
no: Bruk lokale bilder for gjenbrukbare medier.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
no: Kort beskrivelse av bildet som brukes av skjermlesere og vises når bildet ikke er lastet inn. Dette er viktig for tilgjengelighet.
