Frontify Assets (2.0.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Image
gl: Imaxe

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Debug
gl: Depuración

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
