Frontify Assets (2.0.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Image
hy: Նկար

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:
