Frontify Assets (2.0.3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
