Frontify Assets (2.0.3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Image
nl: Afbeelding

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: File Mime Type
nl: Mime-type van bestand

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: The path '@uri' is invalid.
nl: Het pad ' @uri' is ongeldig.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.
