Frontify Assets (2.0.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ar: إزالة

en: Image
ar: الصورة

en: URL
ar: عنوان URL

en: File name
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: وسائط

en: Debug
ar: تنقيح

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
