Frontify Assets (2.0.4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Image
az: Şəkil

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Debug
az: Debaq

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin

en: The path '@uri' is invalid.
az: "@uri" yolu etibarsızdır.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
az: Ekran oxuyucuları tərəfindən istifadə edilən və şəkil yüklənmədikdə göstərilən təsvirin qısa təsviri. Bu, əlçatanlıq üçün vacibdir.
