Frontify Assets (2.0.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Image
el: Εικόνα

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
