Frontify Assets (2.0.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Image
hr: Slika

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
