Frontify Assets (2.0.4) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ms: Buang

en: Image
ms: Imej

en: File name
ms: Nama fail

en: File size
ms: Saiz fail

en: Original image
ms: Imej asal

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
