Frontify Assets (2.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Image
jv: Gambar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
