FSK Demo (1.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
