FSK Demo (1.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Submit
ast: Unviar

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Date
ast: Data

en: Number
ast: Númberu

en: Password
ast: Clave

en: Single
ast: Cenciellu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu
