FSK Demo (1.0.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Submit
az: Təqdim

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Select
az: Seçin

en: Telephone
az: Telefon

en: About
az: Haqqında

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
