FSK Demo (1.0.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: User Login
da: Bruger login

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Date
da: Dato

en: Number
da: Antal

en: Password
da: Adgangskode

en: Single
da: Enkelt

en: Multiple
da: Flere

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Range
da: Spænd

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: Paging
da: Sideinddeling

en: Select
da: Vælg

en: Telephone
da: Telefon

en: About
da: Om

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Textarea
da: Tekstområde

en: Other elements
da: Andre elementer
