FSK Demo (1.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: User Login
et: Sisselogimine

en: E-mail
et: E-post

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Password
et: Parool

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Range
et: Vahemik

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: Select
et: Vali

en: Telephone
et: Telefon

en: About
et: Programmist

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid
