FSK Demo (1.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Password
ga: Pasfhocal

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: Publication
ga: Foilseachán
