FSK Demo (1.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: E-mail
he: אימייל

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Password
he: סיסמה

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: Select
he: בחר

en: Telephone
he: טלפון

en: About
he: אודות

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
