FSK Demo (1.0.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: User Login
hi: उपयोगकर्ता लॉगिन

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Date
hi: तारीख

en: Number
hi: संख्या

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Single
hi: एक

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: About
hi: के बारे में

en: Vertical Tabs
hi: कार्यक्षेत्र टैब्स

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
