FSK Demo (1.0.0) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: User Login
id: Login Pengguna

en: E-mail
id: Email

en: Submit
id: Kirim

en: Author
id: Penulis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Password
id: Sandi

en: Single
id: Sendiri

en: Multiple
id: Banyak

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: E-mail address
id: Alamat email

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: Select
id: Pilih

en: Telephone
id: Telepon

en: About
id: Tentang

en: Radio buttons
id: Tombol radio

en: Vertical Tabs
id: Tabulasi vertikal
