FSK Demo (1.0.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: User Login
ja: ユーザーログイン

en: E-mail
ja: メール

en: Submit
ja: 送信

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Password
ja: パスワード

en: Single
ja: 1つ

en: Multiple
ja: 複数

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Range
ja: 範囲

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: Paging
ja: ページ切り替え

en: Select
ja: 選択

en: Publisher
ja: 出版社

en: Telephone
ja: 電話番号

en: About
ja: アバウト

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Publication
ja: 公表

en: Vertical Tabs
ja: 垂直タブ

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Textarea
ja: テキストエリア
