FSK Demo (1.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Date
jv: Tanggal

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: About
jv: Ngenani

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal
