FSK Demo (1.0.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: User Login
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಲಾಗಿನ್

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: About
kn: ಕುರಿತು
