FSK Demo (1.0.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Submit
ku: بنێرە

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: About
ku: دەربارە
