FSK Demo (1.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Range
pl: Zasięg

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: Select
pl: Wybierz

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Telephone
pl: Telefon

en: About
pl: O stronie

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Publication
pl: Publikacja

en: Vertical Tabs
pl: Zakładki pionowe

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy
