FSK Demo (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Date
ta: திகதி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
