FSK Demo (1.0.0) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: User Login
uk: Користувач

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Date
uk: Дата

en: Number
uk: Число

en: Password
uk: Пароль

en: Single
uk: Єдиний

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Range
uk: Діапазон

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: Paging
uk: Розбивка сторінок

en: Select
uk: Вибір

en: Publisher
uk: Видавець

en: Telephone
uk: Телефон

en: About
uk: Про модуль

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Publication
uk: Публікація

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Other elements
uk: Інші елементи
