FSK Demo (1.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Date
ur: تاریخ

en: Number
ur: نمبر

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Multiple
ur: متعدد

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
