FSK Demo (1.0.1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Details
ps: سپړنې

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
