FSK Demo (1.0.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: User Login
af: Aanmeling

en: E-mail
af: E-pos

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: E-mail address
af: E-posadres

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart
