FSK Demo (1.0.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: User Login
ar: تسجيل دخول المستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Single
ar: مفرد

en: Multiple
ar: متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Details
ar: التفاصيل

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Telephone
ar: هاتف

en: About
ar: حول

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص
