FSK Demo (1.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Details
bg: Детайли

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: Select
bg: Избери
