FSK Demo (1.0.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Author
cy: Awdur

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Number
cy: Rhif

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Details
cy: Manylion

en: Select
cy: Dewis

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr
