FSK Demo (1.0.1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Password
fa: گذرواژه

en: Single
fa: تک

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Details
fa: جزئیات

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد
