FSK Demo (1.0.1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Password
fi: Salasana

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Range
fi: Alue

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Select
fi: Valitse

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Telephone
fi: Puhelin

en: About
fi: Tietoja

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Textarea
fi: Tekstialue
