FSK Demo (1.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Date
fil: Petsa

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: February
fil: Pebrero
