FSK Demo (1.0.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Range
gl: Rango

en: Details
gl: Detalles

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: Buttons
gl: Botóns

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Telephone
gl: Teléfono

en: About
gl: Información

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto
