FSK Demo (1.0.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ
