FSK Demo (1.0.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Details
ka: დეტალები

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: Buttons
ka: ღილაკები
