FSK Demo (1.0.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Date
kk: Датасы

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Details
kk: Мәліметтер

en: January
kk: Қантар
