FSK Demo (1.0.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Details
lt: Išsamiai

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: About
lt: Apie

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis
