FSK Demo (1.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
