FSK Demo (1.0.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: User Login
nl: Gebruikerslogin

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Range
nl: Bereik

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Select
nl: Selecteren

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Telephone
nl: Telefoon

en: About
nl: Over

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: Publication
nl: Publicatie

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Other elements
nl: Overige elementen
